Vážení zákazníci, kolegové a přátelé.

Rozhodl jsem se v průběhu těchto prázdnin uzavřít svoje webové stránky s tím, že ještě do konce tohoto roku budu fungovat jako OSVČ. Od nového roku chci se mému koníčku věnovat pouze jako sběratel.

Díky za vaši přízeň.
S pozdravem Pavel Lorenc